українська російська англійська
Земельний кадастр буде публічним, а ділянки продаватимуть винятково через аукціони, - Володимир Гройсман
06.10.2014 | 08:52
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

З середини жовтня поточного року земельні ділянки продаватимуть винятково через аукціони. Про це в програмі «ТСН. Тиждень» повідомив Віце-прем’єр-міністр -  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

  «Поряд з реформою децентралізації  є ще одна реформа, яку ми зробимо – адже тепер колишній Держкомзем входить у моє підпорядкування.  З середини жовтня всі землі – комерційні ділянки - які є сьогодні в Україні, продаватимуться винятково через аукціони. Адже сьогодні це дуже великий корупційний чинник, і його треба знищити. Також ми припинимо практику  одноосібного прийняття рішень щодо землі, як це було раніше. Відтепер такі рішення прийматимуться тільки за погодженням з сільськими і селищними радами. Бо сьогодні ці ради навіть не уявляють, що відбувається на їх територіях», - сказав Володимир Гройсман.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що земельному кадастру нададуть публічності.

«Ми достатньо серйозно наповнимо земельний кадастр і відкриємо його, щоб всі бачили: яка земля, хто нею володіє, як використовується – це теж є принципово важливо для прозорості використання земельного ресурсу, який завжди був корупційним», - додав Володимир Гройсман. 

 

версія для друку