українська російська англійська
Рятувальники доставили 45 тонн гуманітарної допомоги на Луганщину
06.10.2014 | 10:35
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Рятувальники ДСНС України доставили для мешканців Луганщини три вантажівки з гуманітарною допомогою: продукти харчування (консерви, печиво, кава, чай, згущене молоко), медичні засоби, електрогенератори, дитячі ковдри та постільну білизну. Загалом, було доставлено більше 45 тонн гуманітарного вантажу. Цю допомогу співробітники ДСНС України доправили до міста Сєверодонецьк і передали Луганській ОДА, яка в подальшому розподілить цей вантаж серед населення.

Ця допомога є першим траншем від рятувальників, і була придбана на кошти, виділені Урядом для  забезпечення першочергових потреб людей.

Вантажівки з продуктами харчування та речами першої необхідності були зібрані рятувальниками у Полтаві (2 вантажівки) та Києві (1 вантажівка). Таким чином полтавські та київські рятувальники доставили на Луганщину понад 45 тонн гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, що у серпні цього року було прийнято Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р «Про виділення коштів на придбання товарів першої необхідності для населення, яке проживає на територіях проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях», відповідно до якого Державній службі України з надзвичайних ситуацій із держбюджету виділено 10 млн. грн. для забезпечення першочергових потреб людей.

 

версія для друку