українська російська англійська
На Закарпатті до бюджетів надійшло понад 1 млн. грн. відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
06.10.2014 | 10:46
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

За 9 місяців цього року у Закарпатській області у порядку відшкодування втрат з урахуванням надходження коштів за попередні роки до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 1 млн. гривень.

У зв’язку з вилученням сільськогосподарських і лісогосподарських угідь для використання їх у цілях, не пов’язаних із веденням сільського та лісового господарства, з початку 2014 року в цілому по області нараховані втрати на суму 1,2 млн. гривень.

За цей період використано 217,2 тис. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат. Із них: 51 тис. грн. – на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь, близько 30 тис. грн. – на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель, 54,6 тис. грн. – на проведення заходів з охорони земель відповідно до розроблених робочих проектів землеустрою, 63,7 тис. грн. – на проведення нормативної грошової оцінки земель і 17,9 тис. грн. – на інвентаризацію земель.

На спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 12,4 млн. гривень. З них на депозитних рахунках в установах банку – 2,9 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

версія для друку