українська російська англійська
Працівники колійного господарства залізниць України завершують підготовку до роботи в осінньо-зимовий період
06.10.2014 | 15:55
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Роботи з підготовки до безперебійного функціонування залізничної інфраструктури в осінньо-зимовий період йдуть за графіком. Загалом підготовку до зими колії та колійної техніки заплановано закінчити до першого листопада. Проте житлово-комунальне і соціальне господарство залізничники підготували вже до першого жовтня. Про це повідомили в Департаменті колії Укрзалізниці.

Для боротьби зі снігом підготовлена майже уся снігоприбиральна техніка. Зокрема, зі 125 снігоочисних машин в ремонті залишаються 15, а з 103 снігоприбиральних – 20 машин. Дефіциту снігоприбиральної техніки, за словами колійників, на сьогодні немає. У разі сильних снігопадів машини завжди готові до оперативної передислокації до регіонів, які цього потребуватимуть.

Основні напрямки підготовки: забезпечення безпеки руху, робота стрілочних переводів в умовах обмерзання та снігових заносів, контроль за якістю колій і рейок. З початку підготовки до зимової негоди фахівцями колійного господарства Укрзалізниці підготовлено 13239 комплектів стрілочних переводів з пневмообдуванням із 14071 та 2341 стрілочний переводів з електрообігрівом із 2365. Особлива увага приділяється також забезпеченню чіткої роботи систем сигналізації та зв'язку.

Роботу працівників колійного господарства в належних побутових умовах забезпечуватимуть  пункти обігріву, душові, приміщення для сушіння робочого одягу. Обов'язково вирішуються і соціальні питання: закупівля теплого одягу та зимового спецвзуття для робітників.

У зимовий період вживатимуться додаткові заходи безпеки: додаткові огляди та перевірки стану колії, стрілочних переводів та інженерних споруд.

 

версія для друку