українська російська англійська
Колектив Мінмолодьспорту перерахував кошти на підтримку Збройних Сил України
06.10.2014 | 17:17
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Трудовий колектив Мінмолодьспорту у вересні поточного року прийняв рішення перерахувати одноденний заробіток на підтримку підрозділів Збройних Сил України, які беруть участь в антитерористичній операції. Кошти у сумі 34 тис. грн. перераховані на спеціальний рахунок Міністерства оборони України.

Також до зазначеної ініціативи долучилися трудові колективи державних підприємств та установ, віднесених до сфери управління Мінмолодьспорту. Ними вже перераховані кошти в сумі понад 50 тис грн.:

Управлінням "Укрспортзабезпечення" та  працівниками штатних збірних команд України – 20,89 тис. грн.;

Національним антидопінговим центром – 3,66 тис. грн.;

Державним центром олімпійської підготовки з біатлону –  2,8 тис. грн.;

Державним інститутом сімейної та молодіжної політики – 3,69 тис, грн.;

Державним науково-дослідним  інститутом фізичної культури і спорту – 4,67 тис. грн.;

Державною школою вищої спортивної майстерності  – 9,28 тис. грн.;

Державним підприємством "Олімпійський навчально-спортивний центр "Чернігів" – 3,69 тис. грн.;

Державним підприємством "Ворохтянська високогірна навчально-спортивна база" – 2,0 тис. грн.

Трудовим колективом державного підприємства "Палац спорту"  кошти в сумі 7,75 тис. грн. передані волонтерській організації, яка здійснює адресну допомогу військовослужбовцям ЗСУ, а кошти в сумі 1,15 тис. грн. переховані на спеціальні рахунки Міноборони.

Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" кошти в сумі 6,92 тис. грн. перераховані працівникам Фадєєвій С.П. та М'якенькій О.О., близькі родичі яких знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції.

Колектив державного автотранспортного підприємства "Автомехбаза" прийняв рішення перерахувати одноденний заробіток у загальній сумі 1,63 тис. грн. бійцю батальйону "Айдар" В'ячеславу Буйновському на протезування.

Колектив державного підприємства "НСК "Олімпійський" вирішив придбати зимове спорядження (одяг та взуття) для працівників підприємства, які проходять службу в зоні проведення АТО (4 працівники підприємства мобілізовані до Збройних сил, 1 працівник – у добровольчому батальйоні).

 

версія для друку