українська російська англійська
У Дніпропетровській лікарні відкрито відділення вторинного виходжування недоношених немовлят
07.10.2014 | 11:37
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровській лікарні №3 відкрито відділення вторинного виходжування недоношених немовлят.

Раніше таке відділення функціонувало у дитячій лікарні №6 і було відірвано від загальної системи надання меддопомоги новонародженим. Медики сподіваються, що відкриття відділення вторинного виходжування недоношених немовлят у лікарні №3 сприятиме зниженню смертності на інвалідності маленьких пацієнтів.

В. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський зазначив, що даний крок – це не просто переміщення відділення з однієї лікарні до іншої, це новий рівень надання медичної допомоги – з посиленими кадрами, новим обладнанням і т.д. Відділення розраховане на 40 ліжок.

Він також повідомив, що у планах – реалізація ряду проектів у кінці цього – початку 2015 року. Зокрема, це створення відділення реанімації новонароджених, діагностичного центру, подальший розвиток перинатального центру.

Довідково

Дитяча міська клінічна лікарня № 3 імені професора М.Ф.Руднєва побудована у 1912 році. Протягом існування лікарні медична допомога була надана понад 260 тис дітей.

Сьогодні лікарня є потужним медико-науково-учбовим закладом охорони здоров’я, відомим як на Україні, так і за її межами. Щорічно в лікарні отримують лікування понад 2,5 тис дітей, при цьому «найбільш молодий» пацієнт народився на 22 тижні від зачаття, а «найбільш легкий» мав вагу 530 г.

Особливі успіхи досягнуті в лікуванні вроджених вад розвитку у дітей, при цьому результати лікування цих станів – одні з найкращих у світі.

Лікарня є базою кафедр Дніпропетровської медичної академії – кафедри госпітальної педіатрії № 2 і неонатології, дитячої хірургії і дитячої анестезіології. На базі лікарні створений та успішно працює перший учбовий центр з реанімації новонароджених.

 

версія для друку