українська російська англійська
Мінекономрозвитку залучатиме інвестиції в рамках державно-приватного партнерства, - Роман Качур
07.10.2014 | 16:12
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності Мінекономрозвитку вбачає залучення інвестицій за схемою державно-приватного партнерства. Про це під час брифінгу заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівник апарату Роман Качур.

«Спільно з іншими міністерствами ми працюватимемо над програмою залучення коштів за схемою державно-приватного партнерства. Якщо ми візьмемо полярність – є повністю приватний бізнес, є приватизація об’єктів, чи державні сектори, то на сьогодні є багато інструментів, які не використовуються за схемами державно-приватного партнерства», - зазначив Роман Качур.

За словами заступника Міністра, наразі Уряд планує до початку 2015 року провести конкурс щодо надання в концесію підприємств транспортної сфери. Основна перевага проекту полягатиме у тому, що держава залишиться власником і водночас залучатиме приватні інвестиції. 

«Зараз підготовлено концесію у транспортній сфері, я думаю, що ми буквально до початку наступного року зможемо провести такий конкурс. Основна ідея в тому, що держава залишається власником, не позбувається своїх активів, але, разом з тим, ми маємо можливість залучити приватного партнера для здійснення більш ефективного управління і залучення інвестицій для поліпшення ефективності діяльності цього об’єкта», - зауважив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

 

версія для друку