українська російська англійська
Олександр Шлапак сподівається, що вже через рік Україна стане більш незалежною у газозабезпеченні
07.10.2014 | 17:24
Прес-служба Міністерства фінансів

Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності)» підвищує ефективність залучення приватних інвестицій у видобувні галузі України. Насамперед це стосується природного газу. Відповідний Закон було прийнято на засіданні Верховної Ради 7 жовтня. Він регулює особливості оподаткування за угодами про розподіл продукції.

Звертаючись до парламентарів, Міністр фінансів України Олександр Шлапак зазначив, що прийняття даного Закону є обов’язковим, інакше Україна покаже себе як ненадійного партнера у інвестиційних домовленостях: «У нас підписано дві угоди про розподіл продукції з поважними компаніями по видобутку сланцевого газу. У випадку, якщо ми зараз не голосуємо і не підтверджуємо змінами законодавства свої зобов'язання, вже прийняті Україною, ми просто відмовляємось від цих угод. Я думаю, що після цього навряд чи хтось прийде сюди для того, щоб помагати нам з видобутком газу, і Україна в черговий раз підкреслить, наскільки вона необов'язковий партнер у будь-яких інвестиційних домовленостях».

Міністр фінансів також висловив сподівання, що вже через рік можна буде говорити про більшу незалежність України щодо газозабезпечення.

 

версія для друку