українська російська англійська
Керівники обласних підрозділів МВС активно реагуватимуть на порушення під час виборчого процесу
07.10.2014 | 17:43
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков дав чіткий наказ усім начальникам територіальних управлінь і підрозділів міліції: оперативно реагувати на будь-які протиправні дії та порушення законодавства з боку кандидатів у народні депутати, їхніх представників, а також політичних партій, які задіяні у виборчому процесі. В першу чергу, мова про підкуп виборців. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

«Міністр наказав оперативно реагувати і швидко перевіряти усі факти щодо правопорушень у період агітації. Правоохоронці можуть застосовувати всі надані їм Конституцією і законом повноваження у разі вчинення злочинів, передбачених статтями ККУ: відкриття кримінальних проваджень, включно із затриманням підозрюваних, - зазначив Зорян Шкіряк. - Дано доручення детально розібратися з вже наявною інформацією щодо підкупу виборців і у стислі строки доповісти особисто Міністру. У разі недобросовісного виконання своїх повноважень і доручень глави МВС, відповідальні керівники будуть нести персональну відповідальність».

Зорян Шкіряк також зазначив, що Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков особисто контролюватиме ситуацію, щодо недопущення будь-яких незаконних дій під час виборчого процесу.

«Велике прохання до всіх громадян: у разі виявлення фактів підкупу виборців, або інших неправомірних дій під час проведення агітації, негайно писати заяви, повідомляти на телефони довіри МВС, «102», або звертатися з інформацією в територіальні управління МВС», - підкреслив Зорян Шкіряк.

 

версія для друку