українська російська англійська
Олександр Шлапак: "Вклади до 200 тисяч гривень мають 98% українців - їх потрібно підтримати"
07.10.2014 | 19:33
Прес-служба Міністерства фінансів

7 жовтня Верховна Рада прийняла за основу та в цілому проект Закону про внесення зміни до статті 23-1 Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо фінансових векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) (№5055). Проте не вистачило кількох голосів, щоб набрати необхідну кількість «за» при голосуванні за пов'язаний з ним проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (№5049).

Підтримуючи обидва законопроекти, Міністр фінансів Олександр Шлапак звернув увагу на те, що у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб коштів на сьогоднішній день не вистачає.

За словами глави Мінфіну, на майбутнє потрібно буде шукати інші механізми наповнення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, та сьогодні вкрай необхідно підтримати людей, чиї вклади у банках згоріли: «Вклади до 200 тисяч гривень мають 98% українців. Ми говоримо про найбіднішу публіку, яка сьогодні не може отримати свої вклади.»

Олександр Шлапак пояснив, що в Кабміні вже готові відповідні проекти рішень для впровадження в дію заходів задля забезпечення Фонду гарантування вкладів грошима. Кошти надійдуть у Фонд гарантування вкладів через кілька днів після підписання Президентом цього закону.

Міністр запевнив, що люди отримають свої вклади виключно грошима.

До питання прийняття законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (№5049) обіцяють повернутись 14 жовтня.

 

версія для друку