українська російська англійська
Володимир Гройсман відбув з дводенним робочим візитом до Брюсселя
08.10.2014 | 09:26
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

8-9 жовтня ц.р. Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман здійснить робочий візит до Брюсселя.

Програмою візиту передбачені зустрічі Володимира Гройсмана з Комісаром ЄС з питань регіонального розвитку Йоханнесом Ханом, Президентом Комітету регіонів Мішелем Лебраном та керівництвом гуманітарного офісу Європейської Комісії.

Крім того, Володимир Гройсман проведе окремі консультації з Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле, а також експертами ЄС, відповідальними за підготовку Донорської конференції з відновлення Донбасу.

Під час візиту планується обговорити шляхи надання Україні фінансової та гуманітарної підтримки з боку ЄС, у т.ч. допомоги для переміщених та постраждалих осіб зі Сходу в контексті підготовки до зимового періоду, порядок впровадження реформ з децентралізації та адміністративного устрою України, розширення регіональної складової співпраці з ЄС за рахунок нових програм та стратегій тощо.          

 

версія для друку