українська російська англійська
На Волині за серпень та вересень зекономлено 500 тис. кубометрів газу
08.10.2014 | 12:26
Волинська ОДА

На Волині за серпень та вересень зекономлено 500 тис. куб метрів газу. Про це перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев поінформував на брифінгу для ЗМІ.

«На Волині, як і в Україні в цілому, вживаються заходи для максимальної економії газу зараз, аби його вистачило для стабільної роботи систем краю у найбільші холоди», - зазначив Сергій Кудрявцев.

«Економія зараз є доцільною. Я прошу волинян з розумінням поставитися до заходів, які вживає нині влада. Пам’ятайте, таким чином ми тут, у тилу,  допомагаємо нашій державі вистояти, не піддатися на газовий шантаж Російської Федерації, яка з літа не поставляє нам газ», - зазначив він.

Сергій Кудрявцев повідомив, що нежитловий фонд регіону готовий на 100%, завершуються необхідні роботи у житлових будинках, котельнях, мережах водо- та теплопостачання.

З огляду на ситуацію, що нині склалася, великої ваги, за словами Сергія Кудрявцева, набуває альтернативне паливо та впровадження енергозберігаючих технологій. Він повідомив, що область поставила собі чітке завдання – до кінця наступного року повністю відмовитися від споживання газу у бюджетній сфері. А в перспективі – і цілком нівелювати роль цього палива, за прикладом європейських країн-сусідів.

«Наша область багата на торф, завершується будівництво шахти №10 «Нововолинська», чималі запаси дров. Тому такі наші плани є доволі реалістичними», - підкреслив перший заступник голови Волинської ОДА.

 

 

версія для друку