українська російська англійська
У Львові завершила роботу делегація Командування Збройних сил США в Європі
08.10.2014 | 13:33
Прес-служба Міністерства оборони

У Львові завершила роботу делегація Командування Збройних сил США в Європі. Під час візиту до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону представники управління матеріально-технічного забезпечення командування Збройних сил США в Європі, регіонального медичного центру у м. Ландштуль та 30 медичної бригади ознайомилися з можливостями медичної установи, оговорили нагальні питання медичного забезпечення, а також визначилися із потенційною потребою з надання підтримки, у контексті поточних операцій в зоні проведення АТО.

Начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда зазначив, що такі візити є вкрай важливими в обміні інформацією та здійснення життєдіяльності.

«Ми показали нашим колегам свої напрацювання за останній рік: реанімаційні палати, хірургічне та реабілітаційне відділення. Під час протокольного брифінгу вони мали можливість поспілкуватися з нашими лікарями, які впродовж останніх місяців отримали безцінний досвід надання першої медичної допомоги на полі бою. Крім того, гості оглянули розгорнутий польовий пункт мобільної медичної групи і залишилися ним вельми задоволеними», – розповів полковник медичної служби Іван Гайда.

«В Україні ми вже відвідали деякі військові медичні установи і вже маємо певне уявлення про те, як і чим ми можемо допомогти», – відзначив керівник делегації полковник Джон Мітчел.

Також він зазначив, що в українських військових незабаром з’явиться значна медична підтримка

«Задля цього будемо пропонувати розгорнути на базі деяких медичних Центрів консультаційні, тренінгові програми та низку інших проектів», – повідомив керівник іноземної делегації.

версія для друку