українська російська англійська
ЄБРР прийняв рішення про спрощену процедуру розгляду і фінансування проектів для України, - Арсеній Яценюк
08.10.2014 | 14:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Європейський банк реконструкції та розвитку прийняв рішення щодо спрощеної процедури розгляду і фінансування проектів для України, в тому числі передбачена можливість фінансування закупівлі природного газу. Про це повідомив Прем’єр-міністр України на засіданні Уряду в середу, 8 жовтня.

«Це безпрецедентне рішення для ЄБРР, коли пропонують по найбільш спрощеній процедурі розглядати проекти для України і приймати рішення про фінансування проектів. У тому числі передбачена можливість фінансування закупівлі природного газу», - сказав Глава Уряду.

Арсеній Яценюк також повідомив, що сьогодні до Вашингтона виїжджає українська делегація на чолі з Головою Національного банку України та Міністром фінансів України для участі у щорічних зборах Міжнародного валютного фонду, Світового банку та зустрічі з іноземними інвесторами.

«Об'єктивно, що економічні показники України безпосередньо пов’язані з війною, яка розпочата Російською Федерацією», - підкреслив він.

Тому в рамках спільних консультацій, наголосив Глава Уряду, ставиться декілька завдань: «адаптувати нашу програму з міжнародними фінансовими організаціями до поточних реалій та максимально залучити додаткові ресурси для того, щоб Україна почала економічно розвиватися і  щоб пережити цей вкрай складний період».

 

 

версія для друку