українська російська англійська
Телерадіомарафон "зігрів" українських бійців у зоні АТО
08.10.2014 | 17:55
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

За кошти, зібрані під час благодійного телерадіомарафону «Ми є народ, якого не здолати!», що транслювався в ефірі Херсонської ОДТРК «Скіфія», для військових АТО придбано теплі речі та взуття.

Зокрема, 113 комплектів верхнього одягу та 85 пар теплого взуття було вручено військовослужбовцям прикордонної служби Херсонщини. Також організатори акції – Херсонська ОДТРК і благодійний фонд «Захист» - передали бійцям батальйону «Херсон» 100 комплектів зимового одягу (комбінезон та куртка) на суму 75000,00 грн. Речі пошиті зі спеціальної тканини, розрахованої на холодну зиму. Виготовляли їх якнайшвидше, аби солдати в польових умовах не замерзали. А ще на потреби військових за гроші, зібрані під час телемарафону, були закуплені тепловізори.

Дізнавшись про заплановану поїздку телевізійників до батальйону «Херсон», колектив УМСВ передав військовим імпортні берці та теплі головні убори, а підприємець Світлана Камлун - 50 футболок-хакі на суму 3,5 тисячі грн.

Херсонська обласна державна телерадіокомпанія «Скіфія» надає всебічну допомогу нашим військовим, тісно співпрацює із владою, громадськістю, сприяє реалізації заходів, пов’язаних із захистом нашої Вітчизни. У своїх телепередачах висвітлює патріотизм українських бійців і волонтерів.

 

 

 

версія для друку