українська російська англійська
Заступник Міністра агрополітики з питань євроінтеграції зустрілась із заступником Міністра сільського господарства Грузії
08.10.2014 | 18:04
Прес-служба Міністра аграрної політики та продовольства

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька разом із заступником Міністра сільського господарства Грузії Нодаром Кереселідзе та членом європейської делегації генерального директорату з сільського господарства Єврокомісії Ніколя Верлє взяла участь у панельній дискусії на міжнародному «Agri Invest Forum».

Зокрема, мова йшла про нові інвестиційні можливості українських агровиробників.

«Сьогодні ніхто не обіцяє Україні золоті гори. Вам треба планомірно та послідовно працювати, аби розширювати ринки збуту вітчизняної продукції. Це запорука успіху. Та я впевнений, що в вашої країни все вийде», - сказав Нодар Кереселідзе.

Зі свого боку, Владислава Рутицька відзначила необхідність мобільного і оперативного взаємозв’язку між двома країнами.

«Нам важлива і необхідна підтримка бізнес-потенціалу. Україна розширює ринки збуту, і ми сподіваємось на якісну та ефективну співпрацю у цьому напрямку з нашими грузинськими колегами. Окрім цього, нам важливий грузинський досвід в питаннях опрацювання вимог з євроінтеграції», - сказала заступник Міністра Владислава Рутицька.

Важливість цього і свою готовність допомогти підтвердив і Ніколя Верлє. В рамках його візиту до України запланована зустріч представника європейської делегації генерального директорату з сільського господарства Єврокомісії та заступника Міністра Владислави Рутицької.

 

версія для друку