українська російська англійська
Україні потрібен свідомий економічний патріотизм, - заступник Міністра агрополітики
08.10.2014 | 17:40
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Під час панельної дискусії на міжнародному «Agri Invest Forum» заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька розповіла, що Україні потрібен свідомий економічний патріотизм. Зокрема, вона зосередила увагу учасників на стійкий ріст товарообігу з країнами ЄС.

«Торговельний оборот сільськогосподарської продукції збільшився майже в 10 разів з 864 млн. дол. США до майже 8,1 млрд. дол. США за останні 13 років. За 8 місяців поточного року зовнішньоторговельний обіг збільшився на 4,2% », - сказала Владислава Рутицька.

Також заступник Міністра зазначила, що для якісної роботи у напрямку європейської інтеграції при Міністерстві була створена проектна група, в яку ввійшли представники аграрного бізнесу, асоціацій, міжнародні експерти та науковці.

«Ті кроки, які ми повинні зробити у напрямку європейської інтеграції, маємо зробити разом. Для нас важливо, аби ми могли запропонувати вітчизняним виробникам та міжнародним компаніям якісний підхід в роботі. Сьогодні Україні потрібен свідомий, професійний та послідовний економічний патріотизм. Держава повинна стати не пасивним спостерігачем, а форвардом у створенні умов для розвитку і зростання. Потрібне запровадження потужної підтримки виробників в обраних пріоритетних галузях всіма можливими засобами», - зазначила Владислава Рутицька.

 

версія для друку