українська російська англійська
Відбулася зустріч Володомира Гройсмана та Йоханнеса Хана
08.10.2014 | 18:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Гройсман-Хан 1.JPG

8 жовтня Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час візиту в Брюссель провів зустріч із Комісаром ЄС з питань регіональної політики Йоханнесом Ханом.

Сторони обговорили ініціативи впровадження реформ децентралізації влади та адміністративного устрою, а також кроки, що вживаються для нормалізації ситуації в країні, зокрема щодо виконання мирного Плану Президента України Петра Порошенка.

Особливу увагу під час розмови сторони приділили шляхам надання Україні фінансової та гуманітарної підтримки з боку ЄС, у тому числі допомоги для переміщених і постраждалих осіб зі Сходу України у зв'язку з підготовкою до зимового періоду.

У цьому контексті Віце-прем'єр-міністр - Міністр відзначив важливість проведення Донорської конференції для України та закликав до розробки спеціальної програми допомоги ЄС для вирішення проблем реабілітації Донбасу.

Володимир Гройсман поінформував ЄС про масштаби руйнувань, спричинених діями РФ на Сході України, наголосивши, що ключовим завданням української влади на даний момент є посилення захисту державного кордону, забезпечення житлом і робочими місцями внутрішньо переміщених осіб, а також відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей.

Також Володимир Гройсман та Йоханнес Хан обговорили перспективи подальшої співпраці в рамках виконання Угоди про асоціацію у частині регіонального співробітництва, а також наголосили на важливості залучення регіонів України до існуючих програм і стратегій ЄС.

У зустрічі взяв також участь Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

 

версія для друку