українська російська англійська
НКЦПФР допустила акції MHP S.A. до обігу на українському фондовому ринку
09.10.2014 | 10:03
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку 7 жовтня 2014 року на своєму плановому засіданні прийняла рішення щодо допуску акцій MHP S.A., мажоритарного акціонера групи компаній «Миронівський хлібопродукт», до обігу на території України.

«Це рішення – вже друга резолюція регулятора, що дозволяє обіг цінних паперів іноземних емітентів із вітчизняними активами на українському фондовому ринку. Відповідаючи на запит інвестиційної спільноти, ми спочатку сформували всю необхідну нормативну базу і таким чином забезпечили можливість розширення ринкового інструментарію за рахунок нових ліквідних цінних паперів. Першим прецедентом став дозвіл Комісії на допуск до обігу акцій компанії Ukrproduct Group Ltd., що був наданий у січні цього року. Дане рішення, у свою чергу, підкреслює доцільність і затребуваність цієї ініціативи регулятора», – акцентувала увагу Алла Папаіка, Директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

Згідно з резолюцією Комісії до обігу на території України допущено 250 тисяч акцій емітента у формі глобальних депозитарних розписок номінальною вартістю 2 євро на загальну суму 500 тисяч євро. Планується, що обіг цінних паперів емітента буде здійснюватись на «Українській біржі».

«І Комісія, і учасники ринку прагнуть «перезавантаження» вітчизняного фондового ринку. Тож, ми сподіваємося, що такі інструменти дадуть можливість зробити  черговий крок до цього, і ми зможемо говорити про нові перспективи для залучення компаніями інвестицій за допомогою ринку цінних паперів», – додала пані Папаіка.

Зазначимо, що обіг цінних паперів іноземного емітента на території України може здійснюватися з наступного дня після опублікування повідомлення про прийняття рішення про допуск в офіційному друкованому виданні Комісії.

версія для друку