українська російська англійська
На Херсонщині створять центр медичної реабілітації для учасників АТО
09.10.2014 | 11:24
Херсонська ОДА

Під час проведення виїзного засідання Ради оборони Херсонської області у Скадовську, яке провів голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов, визначено, що опрацьовується питання щодо створення регіонального центру медичної реабілітації для учасників антитерористичної операції на базі обласного госпіталю ветеранів та інвалідів війни.

Госпіталь налічує 226 ліжок і має у своїй структурі спеціалізовані відділення для організації надання медичної допомоги ветеранам війни по основним профілям. Після внесення відповідних змін до нормативно-правових актів вказаний заклад зможе приймати на лікування та реабілітацію осіб, які отримали поранення під час проведення АТО. На теперішній час медична допомога зазначеній категорії надається обласною клінічною лікарнею, яка підпорядкована Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та лікарнею управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області.

Усього у закладах охорони здоров’я області отримували стаціонарне лікування 16 осіб, із яких двоє - в обласній клінічній лікарні. Основний профіль відділень закладів, у яких організовано надання медичної допомоги пораненим, — ортопедично-травматологічне, нейрохірургічне, неврологічне, хірургічне відділення. У разі потреби для лікування цих військовослужбовців будуть залучені спеціалісти центру кістково-гнійної хірургії обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни. Станом на 1 жовтня виписано 13 осіб, один направлений для проходження реабілітації до санаторію Нові Сантари (Полтавська обл.), продовжують лікування двоє співробітників органів внутрішній справ у відомчій лікарні.

 

версія для друку