українська російська англійська
МВС припинило діяльність одного з найбільших конвертаційних центрів
09.10.2014 | 13:55
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

8 жовтня Департаментом по боротьбі з економічними злочинами була припинена діяльність одного з найбільших на сьогодні підпільних конвертаційних центрів. У ході обшуку було вилучено готівки на суму понад 3,9 млн. гривень (2,6 млн. гривень та 105 тисяч доларів США). Загальний тіньовий обіг центру, на думку слідства, становив 3,6 млрд. гривень.

Обшук в офісних приміщеннях одного з відділень банку проводився за рішенням суду в рамках розслідування кримінальної справи про зловживання службовими повноваженнями з боку співробітників банку.

Встановлено, що банківська установа проводила транзитні операції, конвертацію безготівкових коштів у готівку, незаконний обмін валютних цінностей через ряд фіктивних підприємств та фізичних осіб. У ході обшуку вилучено фінансово-господарські документи, жорсткі диски комп'ютерів, ноутбуки, печатки фіктивних підприємств та готівкові гроші. Конвертаційний центр розташовувався в орендованому приміщенні, що належить приватній особі.

Крім того, в рамках кримінального провадження сьогодні затримані клієнти і керівники двох підприємств, які здійснювали незаконний обмін валюти.

Слідчі дії у відношенні банку тривають.

 

версія для друку