українська російська англійська
У Мінагрополітики створено міжвідомчу робочу групу з питань розвитку малих форм господарювання на селі
09.10.2014 | 14:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Наказом Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки створено міжвідомчу робочу групу з питань розвитку малих форм господарювання на селі, до складу якої увійшли провідні фахівці аграрної науки.

Членами робочої групи розроблено проекти законів України «Про внесення змін до Закону України «Про фермерське господарство» (в частині щодо створення та діяльності сімейних фермерських господарств) та «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств) до яких було висловлено певні зауваження, а також запропоновано розробку альтернативних законопроектів, зокрема, «Про аграрний устрій».

На думку фахівців Мінагрополітики, розвиток всіх форм господарювання має бути збалансованим, а політика щодо них, відповідно, диференційованою.

Сьогодні назріла нагальна потреба у розробці інструментів щодо заохочення сімейних господарств у господарства товарного спрямування, як це практикується в країнах Центральної та Східної Європи.

Враховуючи важливість та актуальність цього питання, Мінагрополітики запрошує фахівців аграрної галузі та причетних центральних органів виконавчої влади до конструктивного діалогу та пошуку спільного знаменника щодо створення умов інтеграції малих форм господарювання на селі в сучасний ринок.

 

 

 

версія для друку