українська російська англійська
Броньовану техніку та озброєння, яку оглянув Президент України, вже направлено до прикордонних підрозділів
09.10.2014 | 15:53
Прес-служба Державної прикордонної служби

Державна прикордонна служба України значно підвищила бойові можливості прикордонних підрозділів, що дислокуються на українсько-російському кордоні у зоні проведення антитерористичної операції. Броньовану техніку та озброєння, яке 7 жовтня було представлене Президенту України, вже направлено до новостворених підрозділів та окремих бойових комендатур на Сході України. Загалом у дорогу вирушила більша частина техніки, що демонструвалася. Решта буде також направлена на кордон найближчим часом.

Варто зазначити, що таку техніку охоронці рубежу отримують не вперше.  Минулого місяця у зону АТО для посилення прикордонних позицій вирушило 6 бронетранспортерів, 8 вантажних автомобілів та 3 мікроавтобуси. Частина цієї броньованої техніки була передана  прикордонному відомству від Міністерства оборони України, інша закуплена за кошти спеціально виділені  Кабінетом Міністрів України.

Автомобільні колони, які вибувають у підрозділи, також доставляють прикордонникам зимове спорядження та обладнання для забезпечення життєдіяльності підрозділів у складних погодних умовах.

 

версія для друку