українська російська англійська
Заступник Міністра оборони провів зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста
09.10.2014 | 16:45
Прес-служба Міністерства оборони

8 жовтня заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед провів зустріч із представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Петро Мехед висловив співчуття представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста у зв’язку із загибеллю представника цієї організації у місті Донецьк та наголосив на готовності Міністерства оборони України надати будь-яку допомогу, необхідну для транспортування загиблого до Швейцарії, а також вжити заходів для подальшої оперативної співпраці представників Червоного Хреста з оборонним відомством України (як на рівні керівництва Міністерства оборони України, так і на рівні польових груп).

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста подякували за співчуття висловлені головою делегації оборонного відомства та зазначили, що попри трагічну подію, їхня Місія в Україні буде продовжувати свою роботу, в тому числі й на Сході України.

Під час зустрічі також наголошено, що розвиток оперативного співробітництва на всіх рівнях є на даний час однією із головних умовою ефективної реалізації головних завдань Мандату Червоного Хреста у зоні конфлікту.

Петро Мехед наголосив, що Міністерство оборони України завжди надавало великого значення ролі, яку відіграє Червоний Хрест у вирішенні конфлікту на Сході України, підтвердив готовність надати сприяння в забезпеченні безпеки представників Міжнародного комітету в зоні конфлікту та зазначив, що Збройні Сили України завжди діяли та будуть діяти відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

 

версія для друку