українська російська англійська
На Волині 93 учасники АТО отримали у власність земельні ділянки
10.10.2014 | 10:25
ВОЛИНСЬКА ОДА

У Волинській області учасникам АТО та  родинам загиблих військових уже надано у власність 93 земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

Головне управлінням Держземагентства у Волинській області інформує, що на сьогодні до органів місцевого самоврядування та головного управління Держземагентства в області надійшло 546 заяв від учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. Прийнято 273 рішення (наказів) про надання дозволу на розробку проектів землеустрою. З них стосовно 93 земельних ділянок прийнято рішення органів місцевого самоврядування та головного управління Держземагентства про надання у власність земельних ділянок.

До міських рад звернулося 334 військовослужбовці, які беруть участь в АТО, або члени їх родин щодо забезпечення їх земельними ділянками.

Головним управлінням Держземагентсва в області направлено листи у міські, селищні та сільські ради з проханням пошуку резервів для виділення земельних масивів та передачі у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

 

 

версія для друку