українська російська англійська
Миколаївська ОДА: Волонтери та усі небайдужі громадяни надають благодійну допомогу військовослужбовцям ЗСУ
10.10.2014 | 10:08
Миколаївська ОДА

У рамках проекту «Перший народний десантний батальйон» миколаївські волонтери вручили військовослужбовцям 79-ї окремої аеромобільної бригади 110 зимових спальних мішків. Своєю чергою учасники патріотичної акції «Допомога 79» — українці, які працюють і проживають в Іспанії закупили для воїнів-десантників партію тактичних окулярів.

За словами активіста-волонтера «Народного проекту» Олега Мудрака, своїми благодійними та патріотичними справами прості українці намагаються підтримати наших військових, зробити українське військо мобільним, добре забезпеченим і оснащеним.

Волонтери міста Олександрія зібрали майже шістдесят тисяч гривень та придбали сучасний тепловізор Pulsar Quantum HD38S для потреб Кіровоградського батальйону територіальної оборони Збройних Сил України.

Тепловізор вручили військовослужбовцю підрозділу територіальної оборони, який приїхав додому із зони проведення АТО у короткострокову відпустку.

Отримавши цінне обладнання, військовослужбовець відзначив, що даний тепловізор використовуватимуть на одному із блокпостів, що поблизу міста Горлівка, де продовжують нести службу його бойові побратими.

версія для друку