українська російська англійська
Вінницькі землевпорядники активно сприяють підвищенню обороноздатності держави
10.10.2014 | 11:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

На території Вінницької області встановлено і перенесено на місцевість лінію державного кордону на ділянці р. Дністер протяжністю 142,7 км, на суходільній частині встановлено 93 основні прикордонні знаки, визначено їх координати та виготовлено правовстановлюючі документи на право постійного користування земельними наділами під 89 прикордонними знаками.

Фахівці Вінницького інституту землеустрою виготовили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування під 5-метрову прикордонну смугу та основні прикордонні знаки протяжністю 48,94 км на території центральної ділянки українсько-молдовського державного кордону в межах Піщанського (Грабарівська, Болганська, Студенянська сільські ради) та Ямпільського районів (Великокісницька і Довжоцька сільські ради).

Довідка

Лінія державного кордону між Україною і Республікою Молдова у Вінницькій області проходить на території Могилів-Подільського, Ямпільського та Піщанського районів загальною протяжністю 191,64 км, у тому числі по фарватеру р. Дністер 142,7 км і суходолом 48,94 кілометра.

 

 

версія для друку