українська російська англійська
Розвиток вітчизняного виробництва твердопаливних котлів потребує дешевих кредитів та спрощеної процедури підключення до тепломереж
10.10.2014 | 12:44
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Про це йшлося під час круглого столу на тему: «Політика українського протекціонізму на енергетичному ринку щодо залучення українських промисловців до виробництва обладнання для теплової енергетики».

«Агентство веде роботу над повномасштабним заміщенням газу. Для цього необхідно створити вітчизняні ринки сировини та обладнання. Минулого тижня відбувся круглий стіл з виробниками біопалива. Сьогодні наша мета – обговорити проблеми, які заважають створенню ринку вітчизняних твердопаливних котлів», - зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. За його словами, необхідність масової заміни зношеного газового обладнання протягом наступних 10 років відкриває перспективу для впровадження більш дешевих, ефективних котлів, що працюватимуть на альтернативному паливі.

Сергій Савчук відзначив першочерговість вирішення питання доступу інвесторів до муніципальних мереж. Крім того, на думку Голови Держенрегоефективності, виробництво якісних котлів стримують обмежені оборотні кошти виробників і відсутність дешевих кредитів.

«Ми маємо подумати разом з банками та Урядом над тим, яким чином здешевити кредити для українських виробників твердопаливних котлів та створити привабливі умови для розвитку цього бізнесу в Україні», - підсумував Голова Держенергоефективності.

 

 

версія для друку