українська російська англійська
9-10 жовтня відбувся робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Німеччини
10.10.2014 | 15:25
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У ході візиту були проведені зустрічі з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, радниками Федерального канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики та безпеки Крістофом Хойзгеном та з питань європейської політики Ніколаусом Маєр-Ландрутом, а також Головою комітету Бундестагу у закордонних справах Норбертом Рьоттгеном.

Основна увага переговорів була прикута до стабілізації ситуації на Донбасі та взаємодії з Німеччиною, у тому числі, у контексті посилення ролі ОБСЄ у цьому питанні. Крім того, обговорено взаємодію України з Німеччиною у контексті реалізації євроінтеграційного курсу України.

Міністр особливо подякував за допомогу, яку надає Німеччина нашій державі, у питаннях політичного врегулювання ситуації на Сході України, а також за практичну підтримку та гуманітарну допомогу громадянам України, зокрема за щойно направлений гуманітарний конвой у складі 112 вантажних автомобілів на загальну суму понад 12 млн.євро (у церемонії передачі гуманітарної допомоги візьме участь Федеральний міністр економічного співробітництва і розвитку ФРН Герхард Мюллер, який 13-14 жовтня відвідає Київ і Харків).

версія для друку