українська російська англійська
Чергова партія книг "Бібліотечки для Донбасу" передана в Маріуполь
10.10.2014 | 16:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Триває акція із збору книжок та передача їх захисникам та жителям Сходу, яку започаткував Держкомтелерадіо.

Понад 50 українських видавництв надали свої книжки для подальшої передачі для мешканців Донбасу, у військові шпиталі та місця проживання вимушених переселенців. Як повідомив директор ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» Василь Продан, було зібрано кілька тисяч книжок – дитяча, художня література, навчальні та науково-популярні видання. Книги не залежуються на складах, при першій нагоді їх відправляють на Схід.

Чергову партію книг повезла до Маріуполя Уповноважений Президента з мирного врегулювання на Сході Ірина Геращенко. Вона передала «мудрі подарунки» Маріупольському загону морської охорони, герої-прикордонники якого охороняють місто з моря; маріупольській міській лікарні, де розташовано тепер військовий госпіталь; та в компактний пункт розселення переселенців з Донбасу. В ньому мешкає зараз майже 150 переселенців, з них 40 дітей віком до 15 років.

Також книги отримали бійці Українського війська, які обороняють місто від російсько-терористичних угруповань. Солдатам розвезли книжки прямо в бліндажі. Зараз, поки діє режим припинення вогню, вони мають можливість читати.

 Всі, хто отримав книги, дякували і видавцям, і ініціаторам акції. Особливо раділи подарункам діти. Вони поділили між собою книжки, враховуючи вік та вподобання.

 Наступний пункт, куди відправиться черговий комплект «Бібліотечки» - Запорізький госпіталь та мобільний польовий госпіталь 61.

 

 

версія для друку