українська російська англійська
Олександр Шлапак закликав українських спеціалістів із Вашингтона повертатися до України і взяти участь у реформуванні держави
11.10.2014 | 10:17
Прес-служба Міністерства фінансів

Міністр фінансів Олександр Шлапак, перебуваючи із візитом у Вашингтоні в рамках участі у заходах Щорічних зборів МВФ та Світового банку, провів зустріч із представниками української громади Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації та МВФ. В ході зустрічі Олександр Шлапак повідомив присутніх про хід впровадження системних реформ у державі, зокрема, у бюджетній, податковій, енергетичній та соціальній сферах.

Українські спеціалісти, які працюють у міжнародних фінансових організаціях Вашингтона, взяли активну участь у дискусії, виходили із конкретними пропозиціями, що могли б бути реалізованими українським Урядом.

Зі свого боку, Олександр Шлапак подякував учасникам за активну громадянську позицію та закликав українських спеціалістів повертатися до України, взяти безпосередню участь у реформуванні держави із урахуванням набутих знань та досвіду.

Було погоджено, що  озвучені під час зустрічі ідеї у будуть оформлені у конкретні пропозиції з метою їх подальшого опрацювання урядовими структурами. Також було домовлено про регулярність співробітництва у такому форматі.

 

 

версія для друку