українська російська англійська
Арсеній Яценюк у Миколаєві відвідав житловий комплекс, де отримують квартири постраждалі внаслідок вибуху в будинку у травні
11.10.2014 | 14:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У суботу, 11 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, перебуваючи з робочою поїздкою в Миколаєві, відвідав житловий комплекс, де отримують квартири постраждалі внаслідок вибуху в будинку по вул. Лазурна, 40 в травні цього року.

У результаті вибуху 12 травня в десятиповерховому житловому будинку в Заводському районі міста по вул. Лазурна, 40 загинули семеро людей. Без домівок залишилися 80 сімей.

У новозведеному будинку для громадян, які постраждали внаслідок вибуху, придбано 80 квартир, які передаються по мірі їх будівництва і оздоблення.

Арсеній Яценюк вручив ключі від п’яти нових готових для заселення квартир.

Спілкуючись із мешканцями комплексу, він нагадав, що після трагедії перебував у Миколаєві і доручив забезпечити новими квартирами тих, хто через вибух залишився без житла. Кошти на придбання нового помешкання виділив Кабінет Міністрів.

Глава Уряду привітав миколаївців із сьогоднішньою позитивною подією: «У наші часи хочеться хороших новин».

У той же час він зазначив, що зараз в Україні є сотні тисяч тимчасово переміщених громадян, «без квартир, без житла, без коштів». Зокрема, в Миколаєві громадян близько шести тисяч, серед яких багато військових з Криму: «Тому нам треба думати і про тих, хто також бідує і потребує допомоги».

Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд виділив першу частину коштів на придбання житла для сімей загиблих українських військовослужбовців - 141 мільйон гривень. Він звернувся до голови Миколаївської облдержадміністрації: «Прошу так само оперативно, як ми забезпечили житлом ці 80 сімей, дати можливість цим людям отримати квартири».

На запрошення мешканців Арсеній Яценюк відвідав одну з квартир, куди заселяються нові господарі. Хазяйка помешкання Людмила Власюк в розмові з Главою Уряду зазначила, що задоволена житлом і квартира готова для проживання.

Глава Уряду повідомив журналістам, що вартість квадратного метра цього житла - 7 тисяч гривень і зазначив, що цю ціну вдалося знизити, адже забудовники спершу виставляли вартість в 10 тисяч гривень за квадратний метр.

Арсеній Яценюк зазначив, що це «не пусті стіни, а підготовлене житло, де можна прийти, поставити меблі і жити».

«По-перше, ми забезпечуємо сім'ї, по-друге, даємо роботу економіці. Люди будують, заробляють, мають роботу», - додав Арсеній Яценюк.

«Важливо не тільки вірити, а ще й дуже багато робити для цієї віри. Ми не складаємо руки і йдемо вперед. Дякую, що ви в ці буремні часи вірите, так разом ми переможемо», - звернувся Арсеній Яценюк до миколаївців.

 

версія для друку