українська російська англійська
Міністр культури передав дитячі обереги українським бійцям Миколаївського військового госпіталю
13.10.2014 | 09:57
Прес-служба Міністерства культури

У рамках робочої поїздки на Миколаївщину Міністр культури України Євген Нищук відвідав Миколаївський військовий госпіталь і поспілкувався з українськими бійцями, які там проходять реабілітацію після поранень, отриманих у зоні АТО.

«Кожна наша поїздка обов’язково супроводжується або візитами до військових частин, або госпіталів, де наші хлопці проходять реабілітацію. Військові, медики та люди мистецтва дуже близькі, – зазначив Євген Нищук. – Тому необхідно підтримувати військових, направляти до них мистецькі бригади. З одного боку їм потрібна медична допомога, а з іншого – пісні, музика, або просто дружня бесіда з митцями допомагає емоціям вийти та позбутися відчаю, депресії чи болю за втраченими побратимами. Це дуже важливо – спілкуватися, щоб вони точно знали, що про них дбають, піклуються, шанують і пам’ятають».

Окрім медикаментів від волонтерів, символічно у день художника України, військовим були також передані малюнки та аплікації дітей з українського дитячого центру «Барвінок» у містечку Йонкерс, штату Нью-Йорк. 

 

версія для друку