українська російська англійська
Залізничники і галузеві медики вчаться надавати допомогу при невідкладних станах у небезпечних умовах
13.10.2014 | 11:55
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

На підприємствах залізничного транспорту відбудуться навчально-тренінгові семінари із виживання та надання домедичної допомоги при різних невідкладних станах в умовах недоступності кваліфікованої медичної допомоги.

Необхідним навичкам працівників галузі і медичних закладів навчатиме експерт-консультант ОБСЄ з питань виживання в особливо небезпечних умовах, професійний рятувальник із 30-річним досвідом роботи Володимир Цвирко.

Навчально-тренінгові семінари відбудуться на п’яти залізницях України  із середини жовтня і триватимуть упродовж місяця. Заняття проводитиметься за програмою «Рятувальник першого контакту». Серед слухачів семінару – залізничники, керівники структурних підрозділів залізниць, завідувачі поліклінік, цехові лікарі, лікарі-хірурги та інші працівники медичних служб. Перший такий семінар-тренінг відбудеться у Києві 14 жовтня.

Таким чином у галузі мають на меті підвищити рівень знань із збереження здоров’я і життя залізничників. Ідея проведення таких навчань виникла за результатами наради щодо покращення стану медичного забезпечення під час проведення антитерористичної операції у східних областях, яка відбулась в Адміністрації Президента України у вересні цього року.

Також тривають інші заходи, спрямовані на збереження життя і здоров’я співвітчизників. Зокрема, 1 жовтня розпочався місячник зі збору крові для поранених на Сході України  під гаслом: «Здай кров-врятуй життя!».

Довідково

Володимир Цвирко – підполковник міжнародної неурядової поліцейської корпорації, Радник комісара з надзвичайних ситуацій, експерт-консультант ОБСЄ з питань виживання в особливо небезпечних умовах.

Врятував понад 1000 осіб. Брав участь у наданні допомоги постраждалим під час великих аварій як на шахтах, так і на промислових підприємствах України та інших країн.

Володимир Цвирко пройшов стажування у воєнному госпіталі повітрянодесантних військ м. Бордо (Франція), де отримав сертифікат міжнародного інструктора щодо надання медичної допомоги в особливо небезпечних умовах і лікаря першого контакту екстремальної медицини.

 

 

версія для друку