українська російська англійська
На Полтавщині 28 учасників АТО отримали земельні ділянки
13.10.2014 | 14:47
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На території Халтуринської сільської ради Карлівського району заступник начальника головного управління Держземагентства у Полтавській області Олександр Шило вручив накази шістьом учасникам АТО та членам їх сімей про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

На сьогодні головне управління Держземагентства прийняло 27 наказів про надання учасникам антитерористичної операції дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних наділів для ведення особистого селянського господарства та один наказ – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Кременчуці.

У цілому 28 ділянок загальною площею 46,25 га отримали жителі Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Карлівського, Кобеляцького, Лубенського, Пирятинського, Чутівського районів та Кременчука.

Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до головного управління звернулося 35 учасників АТО – жителів області, які у складі військових частин продовжують захищати східні кордони нашої держави.

Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції розглядаються в головному управлінні оперативно, у позачерговому порядку.

 

 

 

версія для друку