українська російська англійська
МОЗ і АМКУ об'єднали зусилля для прискорення проведення державних закупівель ліків
14.10.2014 | 15:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Під час спільної прес-конференції представників Міністерства охорони здоров’я України та Антимонопольного комітету журналістам повідомили, що лише за день було розблоковано процедур конкурсних закупівель на загальну суму близько 225 млн. грн.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я України Євгена Мороза лише протягом дня, 13 жовтня, були розглянуті скарги, які стосуються питань закупівлі ліків для хворих на ВІЛ/СНІД на суму 202 млн. грн., ендопротезів та інших імплантів на 21 млн. грн. Остання позиція вкрай актуальна у зв’язку з подіями в зоні АТО та збільшенням пацієнтів, які потребують протезування. Крім того, розблоковано питання забезпечення регіонів листками непрацездатності на суму 2,5 млн. грн. Таким чином, загальна вартість розблокованих процедур конкурсних закупівель становить близько 225 млн. грн.

Разом з тим, у зв’язку з надходженням до АМКУ напередодні засідання 2 нових скарг, заблокованим залишається питання забезпечення ліками хворих на гепатити.

МОЗ України спільно з пацієнтськими організаціями й надалі інформуватимуть громадськість про перебіг державних закупівель ліків та виробів медичного призначення.

 

версія для друку