українська російська англійська
Вадим Улида розповів про заходи Міненерговугілля щодо забезпечення роботи ОЕС України
14.10.2014 | 17:17
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Сьогодні, 14 жовтня, відбулася пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю Міненерговугілля України.  На прямому зв’язку з громадянами були заступник Міністра Вадим Улида та керівники структурних підрозділів Міненерговугілля.

Перед початком прямої телефонної лінії відбувся брифінг, під час якого заступник Міністра Вадим Улида  повідомив про заяву Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо ситуації із забезпеченням паливом теплових електростанцій України. Зокрема, Вадим Улида наголосив, що, згідно із заявою,  Міністерством енергетики та вугільної промисловості своєчасно підготовлено відповідний пакет пропозицій, який включає оптимізацію тарифів для суб’єктів електроенергетичного ринку, які дозволять  забезпечити вкрай необхідні фінансові ресурси для генеруючих компаній та створити запаси вугілля на складах теплових електростанцій. 

Також Вадим Улида наголосив, що зазначеною заявою Міненерговугілля звернулося до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, терміново прийняти необхідні рішення для збалансування інтересів суб’єктів господарювання, споживачів і держави та не допустити порушень прав споживачів через виникнення ситуації, яка призведе до відключень електроенергії.

У ході брифінгу заступник Міністра поінформував про заходи, що вживає Міненерговугілля для проходження опалювального періоду, ситуацію на енергетичному ринку та відновлення енергопостачання в регіонах, які постраждали внаслідок дій бойовиків у Донецькій та Луганській областях.

Під час прямої телефонної лінії розглянуто 11 звернень громадян України. Найбільше запитань стосувалися погашення заборгованості із заробітної плати працівникам вугільних підприємств, встановлення лічильників на газ, дотримання техніки безпеки на підприємствах ПЕК, пільгового пенсійного забезпечення працівників АЕС, необхідності проведення громадських слухань під час будівництва ЛЕП тощо.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку