українська російська англійська
Пакет дерегуляційних реформ, запропонований Мінекономрозвитку, не вплине на ціни на хліб, - Валерій Пятницький
14.10.2014 | 17:46
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Пакет дерегуляційних реформ, запропонований Мінекономрозвитку, не позначиться на ціні на хліб. Про це розповів в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький, відповідаючи на запитання журналістів.

«Соціально значущі сорти хліба ніхто не чіпатиме, оскільки це не питання регулювання, як такого, а питання соціального захисту. Це все ж таки різні площини: коли ми говоримо про дерегуляцію, - то це спрощення ведення бізнесу, а соціально значущий хліб займає дуже незначну частину у сфері бізнесу», - зазначив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі.

Валерій Пятницький також зауважив, що пакет реформ з дерегуляції готувався за участю представників бізнес-спільноти, громадських діячів, і зауваження всіх сторін були враховані.

«Проект створювався у Мінекономрозвитку як основному провідному Міністерстві, але в розробці брали участь всі міністерства та відомства, де є ті чи інші регуляторні функції, також всі зміни узгоджувалися з бізнес-асоціаціями, враховувалися потреби будь-якого бізнесу: і робоча група була, і проводилися відповідні наради з бізнес-асоціаціями, з різноманітними громадськими організаціями. Це робилося публічно і відкрито», - підкреслив в. о. Міністра.

 

 

 

версія для друку