українська російська англійська
Уточнено критерії оцінювання ступенів ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі позашкільної освіти
15.10.2014 | 11:23
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Постановою Уряду від 8 жовтня 2014 р. № 519 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 910 і 911» уточнено критерії, за якими суб’єкти господарювання будуть відноситися до одного з трьох ступенів ризику – у разі, коли суб’єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, він відноситиметься до більш високого ступеня ризику з тих, до яких він може бути віднесений.

Окрім цього, постановою визначено орган державного нагляду (контролю), уповноважений проводити заходи державного нагляду (контролю) у системі позашкільної освіти – Державна інспекція навчальних закладів.

Постановою також передбачено, що підлягають перевірці Державною інспекцією навчальних закладів лише заклади, які надають послуги на підставі ліцензій, виданих у встановленому законодавством порядку.

Строк між перевірками суб’єктів господарювання у разі, коли протягом останніх трьох років, але не менше як за результатами двох останніх заходів державного нагляду (контролю) не виявлено фактів порушення вимог законодавства збільшено у 1,5 рази.

Постановою Уряду від 8 жовтня 2014 р. № 519 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 910 і 911» внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 № 910 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі дошкільної освіти та визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю)» та від 8 жовтня 2012 № 911 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі позашкільної освіти та визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю)».

 

 

версія для друку