українська російська англійська
Дмитро Булатов і Джеффрі Пайєтт обговорили питання здійснення реформ у сфері фізичної культури і спорту України
15.10.2014 | 11:30
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов обговорив з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом перспективи розширення співпраці за напрямами розвитку спорту та молодіжної політики.

Зокрема, Дмитро Булатов поінформував пана Пайєтта про пріоритетні напрями роботи Міністерства, а саме – про розробку Концепції реформування галузі фізичної культури та спорту.

«Ми створили Концепцію реформи і нову редакцію Закону України «Про фізичну культуру і спорт», які приводять у відповідність сферу спорту до Олімпійської Хартії та європейських стандартів», - наголосив Дмитро Булатов.

Міністр зазначив, що для розробки реформи були залучені всі спортивні федерації, спортивні школи всіх типів, керівників всіх рівнів, які відповідають за спорт в регіонах, міжнародні федерації і експерти та громадські організації.

Зі свого боку Джеффрі Р. Пайєтт висловив підтримку у проведенні реформ в Україні та готовність до обміну досвідом щодо реформування галузі спорту та розвитку ефективної молодіжної політики.

Також сторони обговорили можливості приїзду до України "спортивних послів". Це авторитетні менеджери, маркетологи, відомі спортсмени Америки, які можуть консультувати українських колег у впровадженні світового досвіду у галузь.

Дмитро Булатов подякував Послу за згоду взяти участь у Конгресі за реформу спортивної галузі України, який відбудеться 16 жовтня 2014 року в м. Київ, зазначивши, що участь Посла зробить значний внесок у його успішне проведення.

 

 

 

версія для друку