українська російська англійська
Мінагрополітики розпочало підготовку до засідання українсько-французької робочої групи з питань сільського господарства
15.10.2014 | 12:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася робоча зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислави Рутицької та директора Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики України Тараса Кузьмича з радником із сільськогосподарських питань Посольства Франції в Україні Ніколя Перреном.

У ході зустрічі обговорено підготовку до чергового засідання Українсько-французької робочої групи з питань сільського господарства, проведення якої планується на грудень 2014 року у Києві.

Зокрема, була розглянута низка питань, що становлять взаємний інтерес і будуть внесені до порядку денного, а також пропозиції французької сторони стосовно обговорення під час засідання Робочої групи можливості надання експертної підтримки щодо адаптації українського законодавства у сільськогосподарській сфері до відповідних європейських норм.

Сторони домовились під час засідання Робочої групи приділити особливу увагу українсько-французькому співробітництву у сфері рослинництва, тваринництва, науки та освіти.

 

версія для друку