українська російська англійська
На Сході країни триває підготовка зимових приміщень для військовослужбовців Збройних Сил України
15.10.2014 | 17:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

На виконання доручення Президента України – Верховного Головнокомандувача ЗС України Петра Порошенка особовий склад армійських підрозділів, що задіяні в проведенні антитерористичної операції, ведуть підготовку до сезонного похолодання та облаштовують зимові приміщення.

«Для мобільних ремонтних груп вже визначено місця їх зимового розташування», – розповів заступник командира з озброєння окремого ремонтно-відновлювального полку підполковник Андрій Бойко.

Варто зазначити, що підготовка зимових квартир відбувається з дотриманням вимог чинного законодавства України – виконанням санітарно-епідеміологічних норм, укладанням договорів із балансоутримувачами фондів з відшкодування вартості послуг водопостачання, електричної енергії.

«Зараз проводимо активне переміщення особового складу і техніки на “зимівники”. Однак хочу наголосити, що плановий ремонт та відновлення бронетанкової, автомобільної техніки і ракетно-артилерійського озброєння відбувається без зривів», – зазначив офіцер.

Варто зазначити, що місцева влада всіляко сприяє українським військовим та надає посильну допомогу. Так, в одному з районів у найкоротші строки було підготовлено місце для відпочинку та харчування особового складу однієї з таких мобільних ремонтних груп. Коштом місцевого бюджету виконано низку будівельних робіт: прокладено каналізаційну мережу, підготовлено сховища для проведення якісного ремонту техніки та озброєння.

Не забувають про воїнів-ремонтників, які несуть службу в зоні АТО, й територіальні громади. Зокрема, мешканці Золочівщини Львівської області нещодавно доправили на передову прилади для обігріву.

 

версія для друку