українська російська англійська
Постраждалі у зоні АТО військовослужбовці отримають найсучасніші протези позачергово та безкоштовно, - Людмила Денісова
15.10.2014 | 17:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

15 жовтня 2014 року Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час робочої поїздки до м. Харків ознайомилася з роботою Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.

За її словами, на сьогодні до протезування готуються 15 військовослужбовців, постраждалих у зоні антитерористичної операції на Донбасі.

«У нас є дані госпіталів – півтори тисячі тих, хто постраждав. На сьогодні 15 осіб готуються до протезування. Повинен пройти певний процес формування культи, культиприймача, щоб лікарі дали висновок, що людина готова до протезування», - пояснила Міністр.

Людмила Денісова наголосила, що протезування відбуватиметься безкоштовно, позачергово, а також проводитиметься гарантійне обслуговування протезів.

«Урядом також прийнято рішення щодо забезпечення безкоштовного протезування за кордоном. Коли особа захоче більш якісного, більш високого протезування, і в Україні його буде зробити неможливо, то ми забезпечимо безкоштовне протезування за кордоном», - підкреслила Міністр.

Окрім того, під час візиту до інституту Людмила Денісова оглянула реабілітаційний комплекс GEO, зал фізичної реабілітації та реабілітаційного обладнання для відновлення органів руху, фізіотерапевтичне відділення, виробництва протезів, ознайомилася з роботою роботизованої системи Locomat.

 

 

 

версія для друку