українська російська англійська
Без українського іномовлення важко сподіватися на перемогу в інформаційній війні, - Олександр Сич
15.10.2014 | 17:58
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Ми маємо не лише відвойовувати в агресора власний інформаційний простір, але й розповідати правду про Україну всьому світові». На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич у програмі «Сьогодні. Про головне» 14 жовтня 2014 року.

Віце-прем’єр-міністр високо оцінив початок трансляції інформаційної програми про події в Україні національного виробництва на весь світ Всесвітньою службою радіомовлення України.

«Ідеться про 30-хвилинний англомовний випуск новин про ситуацію в країні та політику нашої держави, який щодня ретранслюють потужні передавачі у штаті Флорида (США). Маємо дуже позитивні відгуки звідусіль уже після перших же трансляцій», - запевнив урядовець.

Олександр Сич розповів, що Уряд наразі працює над перезапуском державного телевізійного іномовлення на базі Всесвітньої служби радіомовлення України і ТОВ «Банківське телебачення» (телеканал БТБ).

«Ми плануємо залучити фахових журналістів, які добре володіють не лише українською, але й англійською і російською мовами, і готові долучитися до вироблення якісного англомовного та російськомовного контенту. Серед мовних векторів, над якими наразі працює Держкомтелерадіо спільно з МЗС – англійський, російський, німецький та іспанський», - повідомив Олександр Сич.

 

 

 

версія для друку