українська російська англійська
У третьому кварталі 2014 року ДАБІ видала 1101 ліцензію на право займатися будівництвом
16.10.2014 | 11:26
Прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції

У третьому кварталі 2014 року (липень-вересень) Державна архітектурно-будівельна інспекція видала 1101 ліцензію на ведення господарської діяльності у сфері будівництва. Найбільше таких ліцензій видано в Києві, а також в Дніпропетровській, Київській, Харківській, Одеській та Львівській областях.

Під час оформлення документів на отримання ліцензій співробітники інспекції надавали фахові безкоштовні консультації ліцензіатам, що дозволило скоротити кількість відмов. Зокрема, найкраще процес консультування відбувався в Одеській інспекції держархбудконтролю.

Між тим, головною причиною великого відсотку повернень документів на доопрацювання (25%) залишається відсутність єдиних уніфікованих форм відомостей, які подають в ДАБІ бажаючі отримати ліцензії. Держархбудінспекція розробила пропозиції щодо внесення змін до наказу Мінрегіону №47 від 27 січня 2009 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у будівництві, пов'язаної  із створенням об'єктів архітектури». Після реєстрації документу зі змінами в Міністерстві юстиції та набуття ним чинності ДАБІ прогнозує суттєве зменшення кількості відмов в процесі надання ліцензій на будівництво.

версія для друку