українська російська англійська
Велика Британія продовжить надавати Україні підтримку з метою врегулювання ситуації на Сході України і проведення структурних реформ
16.10.2014 | 13:49
Прес-служба Міністертсва закордонних справ

Заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль зустрілась з Постійним заступником Міністра закордонних справ Великої Британії Саймоном Фрейзером.

Британського дипломата поінформовано про хід реалізації Мирного плану Президента України, зусилля з деескалації ситуації на Сході України.

О.Зеркаль відзначила, що завданням Уряду є відновлення ефективного контролю на українсько-російському кордоні за участю верифікаційної місії ОБСЄ.

Було наголошено на потребі України в додатковій фінансовій допомозі для стабілізації національної економіки і відновлення зруйнованої в результаті неоголошеної війни інфраструктури у східних регіонах, ратифікації парламентами європейських країн Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Також було обговорено підготовку донорської конференції для України, яку заплановано провести у січні-лютому 2015 року у Києві.

За словами С.Фрейзера, Велика Британія продовжить надавати Україні підтримку як на двосторонньому рівні, так і у рамках міжнародних організацій з метою врегулювання ситуації на сході і проведення структурних реформ.

 

версія для друку