українська російська англійська
Мінагрополітики: Розглянуто питання використання новітніх інформаційних систем і технологій в аграрній освіті
16.10.2014 | 15:16
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За участю фахівців Міністерства аграрної політики та продовольства на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні та інформаційні технології в аграрній освіті».

Крім того, у заході взяли участь провідні спеціалісти ДУ «НМЦ «Агроосвіта», представники аграрних ВНЗ та IT – компаній. 

Учасники семінару обговорили питання підготовки фахівців аграрної сфери на базі поглибленого вивчення та використання інформаційних систем і технологій, розширення зв’язків  вищих навчальних закладів Мінагрополітики України з провідними виробниками програмного забезпечення для аграрного бізнесу, запровадження сертифікованого навчання студентів у сфері інформаційних технологій для підвищення конкурентоспроможності  випускників на ринку праці тощо.

За результатами обговорення фахівці визначили пріоритетні напрями стосовно подальшої роботи. Зокрема, впровадження  інноваційних підходів у процесі організації навчального процесу шляхом взаємодії аграрного бізнесу, ВНЗ і ІТ-компаній, започаткування програмного продукту ІТ-компаній у навчальний процес та розповсюдження отриманих результатів взаємодії через ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

 

 

версія для друку