українська російська англійська
Мінагрополітики: На Полтавщині запроваджено механізм аграрних розписок
16.10.2014 | 15:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства, Полтавської облдержадміністрації та за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, у Полтавській державній аграрній академії відбулася відкрита нарада з впровадження в Україні механізму аграрних розписок на прикладі Полтавської області.

Учасники наради стали свідками урочистої передачі державному підприємству «Аграрні реєстри» програмного забезпечення, за допомогою якого буде здійснюватися ведення Реєстру аграрних розписок як ключового елемента цієї системи, і дасть змогу практично розпочати роботу.

Полтавська область - перша область в Україні, де запроваджено пілотний проект з відпрацювання технології введення в обіг аграрних розписок . Досвід, отриманий під час виконання цього проекту, буде проаналізовано і, в подальшому, використано в інших областях України. 

Звертаючись до учасників наради, директор Департаменту економічного розвитку, аграрного ринку та інвестиційної політики Мінагрополітики Віталій Саблук підкреслив необхідність запровадження аграрних розписок, як багатоаспектного інструменту, що не лише спрощує доступ сільгосптоваровиробників до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, а, водночас, надає можливість вчасно і в повному обсязі розраховуватися за своїми зобов’язаннями перед кредиторами.

«Ми сподіваємось, що введення в обіг аграрних розписок стане стартом довгострокової постійної та системної взаємодії між постачальниками ключових факторів виробництва, що допоможе вітчизняним виробникам підвищити свою ринкову конкурентоспроможність», - сказав Віталій Саблук.

 

 

версія для друку