українська російська англійська
Завдяки проекту ЄС Херсонщина зможе отримати допомогу у розмірі від 200 тис. до 2 млн. євро
16.10.2014 | 16:20
Херсонська ОДА

Фінансовий проект ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» дасть можливість отримати Херсонщині грошову допомогу від Євросоюзу у розмірі від 200 тис. до 2 млн. євро. Саме це під час зустрічі з радником голови обласної державної адміністрації Валентиною Січовою обговорили експерти Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм та Анна Ососінська.

У рамках проекту можуть бути здійснені грандіозні грандові програми, направлені на підтримку заходів, що стосуються розміщення та розселення переміщених осіб з тимчасово окупованих територій, їхньої інтеграції у приймаючих громадах. Це, зокрема, вирішення проблем з комунальними послугами, термінові ремонтні роботи тощо.  Для України умови участі у програмі спрощені – розгляд заявки відбудеться в найкоротші терміни, після узгодження одразу ж буде підписаний контракт.

Експерти проекту та керівництво облдержадміністрації зауважили: те, що ЄС допомагає Херсонщині у такий непростий для країни час, надзвичайно важливо. Слід лише об’єднати зусилля влади, громадськості та європейських партнерів, і розпочати цілеспрямовану роботу.

 

 

 

версія для друку