українська російська англійська
До Житомира із зони АТО повернулися 54 прикордонники
17.10.2014 | 09:54
Житомирська ОДА

До Житомира повернулися військовослужбовці Житомирської оперативної прикордонної застави «Житомир». Їх урочисто зустрічали представники влади, прикордонники, родини.

Цього разу до Житомира повернулися 54 військовослужбовця, які з 31 липня по 16 жовтня виконували наказ щодо дотримання національної безпеки України на Державному кордоні. Наказ виконали. Втрат і поранень серед персоналу не допустили. За словами командира, начальника оперативно-бойової застави Костянтина Білика, хлопці забезпечували охорону Державного кордону у Луганській області, несли службу на блокпостах, забезпечували прикриття взаємодіючих підрозділів, а також супроводжували колони. Виїжджаючи з Житомира, повністю були забезпечені технікою, майном і зброєю.

«Неодноразово потрапляли під обстріли. Але зараз стало тихіше, – розповідає Костянтин Білик. – Люди повертаються в населені пункти. Починають працювати школи, дитсадки, магазини. Ситуація стабілізується. Після відпочинку готові приступити до виконання завдань».

Житомирські прикордонники фактично щодня впевнено і рішуче діяли проти озброєних формувань терористів та їхніх посібників, які намагались незаконно перетнути державний кордон, здійснювали напади на військові підрозділи, прикордонні наряди та мирних громадян. У складних умовах жоден військовослужбовець не зрадив військовій присязі, не «спасував» перед труднощами. Їхній девіз: «З нами честь, за нами держава».

 

 

версія для друку